המוצרים שלנו

כבל סיבים אופטיים

כבל סיבים אופטיים, המכונה גם כבל סיבים אופטיים הוא מכלול המשמש להעברת מידע באמצעות פעימות אור. כבל סיב אופטי בנוי מסיב סיב אופטי אחד או יותר, מחוזק ומוגן בחומר מיוחד ובעל תכונות פיזיקליות טובות במהלך קונסטרוקציות קו טלקומוניקציה.

סיבים אופטיים היא טכנולוגיה המאפשרת לאור לנוע לאורך צינורות זכוכית דקים. צינורות זכוכית הם בקוטר מיוחד, בדרך כלל 9/125 לחיבורים במצב יחיד. סיבים המיוצרים בטכנולוגיות שונות מבטיחים כיוון רדיוס כיפוף של צינור בתקנים G652D, G657 A1, G657 A2. ליבות סיבים דיו בצבעים שונים, מה שהופך את החיבור בקלות במהלך שחבור ליבות כבלים.

לג'רה יש סוגים שונים של כבלים התלויים באזור היישום, כגון:
1) כבל סיב אופטי קו עיקרי
2) כבל סיב אופטי טיפה FTTH
3) כבל סיבים אופטיים להפצה פנימית
4) כבל סיב אופטי צינור
סוגים שונים של כבלים מורכבים מרכיבים שונים ומשמשים ליישומים שונים. יישומים מסוימים מבקשים הוכחה למים, חוזק מכני גבוה, עמיד בפני UV ואנחנו מחזקים חומר כלשהו (חוט פלדה, RFP, חוט ארמיד, ג'לי, צינור PVC וכו ') בכבל כדי לשפר את ביצועיו.

ג'רה שילבה בהצלחה פיתרון כבלים סיביים לבניית רשתות GPON, FTTx, FTTH. הכבל האופטי שלנו מסוגל להיות מיושם על מסלולי לולאה מרכזיים או מסלולי קילומטר אחרון למבני תעשייה, תחבורה רכבת ודרך, מבני תעשייה, מרכזי תאריכים וכדומה.

הכבל שלנו אומת במעבדת המפעל או במעבדת צד ג ', בדיקה או בדיקה כולל בדיקות אובדן הכנסה ואובדן החזר, מבחן חוזק מתיחה, טמפרטורה ולחות רכיבה על אופניים, בדיקת הזדקנות UV וכו' אשר על פי הסטנדרטים של IEC-60794, RoHS ו- CE.

ג'רה מציעה את כל אביזרי ההפצה הפאסיביים הקשורים לרשת כגון: מהדק כבלים סיבים אופטיים, מיתרי סיבים אופטיים, סגירת שחבור סיבים אופטיים, תיבת סיום סיבים אופטיים וכו '.

אל תהסס לפנות אלינו לקבלת מידע עתידי!